Sahte rolex replika saat Boyut Kılavuzu

replika saat

Kıyafetlerde ve ayakkabılarda olduğu gibi, çoğaltma Rolex’inizin de uygun olması önemlidir. Çok dar. Rahatsız edici. Bir çocuğun saatine benziyor. Çok gevşek olmak, sadece saatin özensiz görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kollarınızın etrafında dönmesini sağlayarak dövmeyi ve germeyi kolaylaştırır. Mükemmel beden ölçüsünü almanız gerekiyor, ancak Rolex ölçüsünü bilmiyorsanız, bazı faydalı ipuçları için kullanışlı rehberimizi okuyun.
Her ne kadar konuşmasak bir kişinin bileğine sahte bir saat taktığını söylesek de, durum böyle değil. Saat, kolun altına, bileğin yanına yerleştirilmelidir. Metal bir bileklik veya Rolex deri kayışı takıyor olsanız da, işte bizim almamız. Bileğinize doğrudan bir saat takmak çeşitli nedenlerden dolayı rahatsız edici olabilir.
Birincisi, el bileğinin çirkin tarafında çıkıntı yapan kemik, uzun bir süre üzerinde oturan ağır bir Rolex replika saat varsa, muhtemelen incinir. Ayrıca, sarma tacı elinize kazma eğilimindedir ve nihayet kabarcıklara veya çizilmeye neden olur. Korkunç!
Bazı Rolex saatler, ayarlanabilen tokalarla dekore edilmiştir. Örneğin, modern Rolex Submariner, Deepsea ve Sea-Dweller saatleri, Glidelock ayar sistemi ile donatılmıştır. Glidelock tokasının altına bakarsanız, bileziği alet kullanmadan 2 mm’lik artışlarla uzatabileceğinizi veya daraltabileceğinizi göreceksiniz. Sadece bilekliğin ayarlanabilir tarafını tokadan çıkarmanız ve ihtiyacınız olan boyutu bulana kadar toka boyunca ileri geri kaydırmanız ve ardından bileziği yerine oturtmanız yeterlidir. Deepsea ve Sea-Dweller 26mm’ye kadar uzanırken, Submariner replika saat Glidelock sistemi ile 20 mm’ye kadar izliyor.
Datejust, GMT-Master II, Daytona ve diğerleri gibi bazı diğer Rolex sahte saatler, mikro ayarlamalar için bir Easylink uzatma sistemi ile birlikte gelir. Yukarıdaki gibi benzer bir yöntem kullanarak bileziğin bir tarafını kelepçeden uzatabilir ve daha büyük bir oturması için uzatabilir ya da içe doğru katlayabilir ve daha sıkı bir oturması için geri çekebilirsiniz.
Sahte Rolex hala dahili uzatma sistemiyle çalışmıyorsa, bir veya iki bileziği bilezikten çıkarmak gerekebilir. Bunu yapmak için güvendiğiniz bir saat uzmanı bulabilir veya kendinize güveniyorsanız, bazı araçlarla evde yapabilirsiniz. Bağlantıyı Rolex bileziğinden çıkarmak istiyorsanız, tokayı dengelemek için bir tarafa değil kasaya mümkün olduğunca ortalanmalıdır.
Zinciri kendiniz çıkaracaksanız, doğru tornavidaya, yumuşak bir beze, çalışırken üstte bir Rolex’e ve biraz kağıt havluya ihtiyacınız olacaktır. İki bağlantıyı bir arada tutan bir pimi dikkatlice sökmek için tornavidayı kullanın ve pimi çıkarın. Ardından pim üzerindeki kalan Loctite tortusunu bir kağıt havluyla silin ve bir kenara koyun. Yukarıdaki adımları tekrarlayın ve çıkarılacak bağlantının diğer tarafındaki pimi çıkarın. Bilekliği tekrar bir araya getirmek için, bir pimin sonuna az miktarda Loctite uygulayın, iki açık bağlantıyı bağlayın, pimi delikten geçirin ve yerine dikkatlice geri döndürün. Gelecekte Rolex’inizi yeniden satmanız veya satmanız gerekebilir diye, kalan bağlantıları ve pinleri güvenli bir yerde tuttuğunuzdan emin olun.