Sonbahar moda – lüks çoğaltma saatler satın alma

Şu dalış masalarını bırakma zamanı – sonbahar geldi. Ancak yeni sezon, kaşmir kazak veya Pazar gecesi futbol oyunu gibi sıcak, bulanık bir his veren bir şey giymek isteyebileceğiniz anlamına gelir. Sonbaharda geçişinize yardımcı olmak için, sezon boyunca bileğinizde iyi görüneceğini düşündüğümüz lüks saatleri vurgulayacağız.
Bu çarpıcı Sky-Dweller buradaki kasaya çarptı. Eşleşen altın yivli çerçeve ve şampanya kadranı ile 18 ayar sarı altın saat, önümüzdeki haftalarda ortaya çıkmaya başlayacak altın yaprakları tamamen anımsatıyor. Ayrıca, sahte Sky-Dweller en karmaşık Rolex hareketine sahiptir, yani bu çoğaltma saati bakışları çalmaya başladığında asla konuşma noktalarınız tükenmez.
Tudor’un vintage esintili dalış saati için daha fazla seçeneğimiz olduğu için her zaman heyecanlıyız. Bronz versiyon, Black Bay’in kasa çapını 43 mm’ye kadar getiriyor ve Tudor şirket içi MT5601 hareketi ile güçlendiriliyor. Ek bir bonus olarak, bronz kasanın sıcak tonları ve kahverengi kadran ve çerçeve, bu vintage dalgıcıyı sonbahar renkleri için mükemmel bir eşleştirme yapar.
Bununla iki kez aldın değil mi? Tam burada gördüğünüz Luminor 8 Days Oro Rosso PAM 717, sıcak ve zarif 18 ayar pembe altın kasayı sergileyen sınırlı sayıda Panerai. Ama bu nadir durum parlaklığını gerçekten yapan şey, eşleşen bir deri kayışı olan koyu, eşit derecede zengin mavi kadran. Bunlardan sadece 50 tanesi üretildi ve bu saat bile hiç takılmadı. Beğendiyseniz, hızlı hareket edin, bir yaprak kadar hızlı olabilir.
Bu saat, deri bir koltukta oturmanızı, bir içki almanızı ve bir puro içmenizi istiyor, değil mi? Şaşırtıcı derecede seksi Konyak kadranlı bu sahte Rolex Başkan Günü-Tarihi sonbahar için mükemmel bir arkadaştır. Uyumlu oluklu çerçeveye sahip 18 ayar sarı altın kasa, dünya liderleri tarafından takıldığı bilinen bu saatin saf lüksüne katkıda bulunuyor.
Yani, bu kopya saati tüm yıl boyunca, sonbaharda isteyip istemediğiniz her şeydir. Ama kabul etmelisiniz ki, siyah kadran ve siyah ve kahverengi ‘kök bira’ ile eşleştirilmiş 18k Everose kasası ve bilekliği Cerachrom çerçeve, net, renkli günler ve serin karanlık geceler için tamamen uygun hale getiriyor. Bu GMT saatine geçin ve hafta sonu için bir zanaat bira turunda Vermont’a uçun. Veya yerel viski barınıza gidin. Her iki yöne de dönüyorsunuz.